SCB16S15B-4CB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCB16S15B-4CB
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Fitxak: SCB16S15B-4CB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCB16S15B-4CBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCB16S15B-4CB fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11301 pcs Datuen fitxa SCB16S15B-4CB.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Mota Standard
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Aldatu funtzioa On-On
Series SCB Panela ebakitzeko neurriak Circular - 12.50mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount, Rear Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 1,000,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak With Shroud
Uneko balorazioa 15A (AC) Kolorea - Eragilea / Cap Red