SCB15S15A
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCB15S15A
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Fitxak: SCB15S15A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SCB15S15Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCB15S15A fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10898 pcs Datuen fitxa SCB15S15A.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Mota Standard
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series SCB Panela ebakitzeko neurriak Circular - 12.50mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount, Rear Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 1,000,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 15A (AC) Kolorea - Eragilea / Cap -
Zirkuitua SPDT Ekintza mota Plunger for Cap
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SCB15S10B
SCB15S10B
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Stockean: 12745 pcs
Deskarga: SCB15S10B.pdf
RFQ
SCB15S10A-4FA
SCB15S10A-4FA
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH PUSH SPDT 10A 125V
Stockean: 9397 pcs
Deskarga: SCB15S10A-4FA.pdf
RFQ
SCB15S15A-2B
SCB15S15A-2B
deskribapena: SWITCH PUSH SPDT 15A 125V
Deskarga: SCB15S15A-2B.pdf
SCB15S15A-4AA
SCB15S15A-4AA
deskribapena: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Deskarga: SCB15S15A-4AA.pdf
SCB15S10D-4CA
SCB15S10D-4CA
Deskarga: SCB15S10D-4CA.pdf
SCB15S15A-1C
SCB15S15A-1C
Deskarga: SCB15S15A-1C.pdf
SCB15S15A-2A
SCB15S15A-2A
Deskarga: SCB15S15A-2A.pdf
SCB15S15A-1A
SCB15S15A-1A
Deskarga: SCB15S15A-1A.pdf
SCB15S15A-3C
SCB15S15A-3C