SCB15S10A
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCB15S10A
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Fitxak: SCB15S10A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SCB15S10Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCB15S10A fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11577 pcs Datuen fitxa SCB15S10A.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Mota Standard
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series SCB Panela ebakitzeko neurriak Circular - 12.50mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount, Rear Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 1,000,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 10A (AC) Kolorea - Eragilea / Cap -
Zirkuitua SPDT Ekintza mota Plunger for Cap
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SCB15P15B-4FA
SCB15P15B-4FA
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH PUSH SPDT 15A 125V
Stockean: 9854 pcs
Deskarga: SCB15P15B-4FA.pdf
RFQ
SCB15S10A-3G
SCB15S10A-3G
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Stockean: 13310 pcs
Deskarga: SCB15S10A-3G.pdf
RFQ
SCB15P15B-5BA
SCB15P15B-5BA
deskribapena: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Deskarga: SCB15P15B-5BA.pdf
SCB15S10A-3C
SCB15S10A-3C
Deskarga: SCB15S10A-3C.pdf
SCB15P15B-4GA
SCB15P15B-4GA
Deskarga: SCB15P15B-4GA.pdf
SCB15S10A-3F
SCB15S10A-3F
Deskarga: SCB15S10A-3F.pdf
SCB15P15B-5CA
SCB15P15B-5CA
Deskarga: SCB15P15B-5CA.pdf
SCB15S10A-3A
SCB15S10A-3A
deskribapena: SWITCH PUSH SPDT 10A 125V
Deskarga: SCB15S10A-3A.pdf
SCB15S10A-3H
SCB15S10A-3H
Deskarga: SCB15S10A-3H.pdf
SCB15P15B-5AB
SCB15P15B-5AB
Deskarga: SCB15P15B-5AB.pdf
SCB15P15B-4CH
SCB15P15B-4CH
Deskarga: SCB15P15B-4CH.pdf
SCB15S10A-2A
SCB15S10A-2A