SCB15P15A-3F
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCB15P15A-3F
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSH SPDT 15A 125V
Fitxak: SCB15P15A-3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SCB15P15A-3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCB15P15A-3F fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH PUSH SPDT 15A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12033 pcs Datuen fitxa SCB15P15A-3F.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Mota Standard
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series SCB Panela ebakitzeko neurriak Circular - 12.50mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount, Rear Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 1,000,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 15A (AC) Kolorea - Eragilea / Cap Green