ND3FR10P
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ND3FR10P
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Fitxak: ND3FR10P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
ND3FR10Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ND3FR10P fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19415 pcs Datuen fitxa ND3FR10P.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 5VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Series ND3
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tray
Beste izenak ND3FR10P-RO
ND3FR10P-RO-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 20,000 Steps
Luzera 0.320" (8.13mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.220" (5.59mm) Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 20,000 Steps Deskribapen zehatza Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Uneko balorazioa 100mA Harremanetarako materiala Beryllium Copper
Kontaktua Amaitu Gold Zirkuitua BCD
Gorputzaren materiala Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Ekintza mota Rotary for Tool
Ekintza maila Flush, Recessed
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ND3FR10B
ND3FR10B
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Stockean: 16080 pcs
Deskarga: ND3FR10B.pdf
RFQ
ND3FR10P-R
ND3FR10P-R
fabrikatzaileak: NKK Switches