MS22ANW03
NKK SwitchesNKK Switches
MS22ANW03 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS22ANW03
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
Fitxak: MS22ANW03.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MS22ANW03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS22ANW03 fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20717 pcs Datuen fitxa MS22ANW03.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa PC Pin
Bidaia aldatu 2.20mm Aldatu funtzioa On-On
Series MS Packaging Bulk
Beste izenak 360-2387
MS22ANW03-ND
MS22ANW03-RO
MS22ANW03-RO-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Indar operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 100,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 25,000 Cycles Deskribapen zehatza Slide Switch DPDT Through Hole
Uneko balorazioa 6A (AC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala Silver Alloy Kontaktua Amaitu Silver
Zirkuitua DPDT Ekintza mota Standard
Ekintza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Aktiboaren luzera 5.10mm