M2T28SA5G03
NKK SwitchesNKK Switches
M2T28SA5G03 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M2T28SA5G03
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
Fitxak: M2T28SA5G03.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
M2T28SA5G03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M2T28SA5G03 fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14083 pcs Datuen fitxa M2T28SA5G03.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 28V Tentsioaren balorazioa - AC 28V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa Mom-Off-Mom
Series M2 Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak Process Sealed
Bizitza elektrikoa 50,000 Cycles Deskribapen zehatza Toggle Switch DPDT Through Hole
Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC) Zirkuitua DPDT
Bushing Thread Unthreaded Ekintza mota Standard Round
Ekintza materiala Brass, Chrome Plated Aktiboaren luzera 12.70mm