M2018TXW30
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M2018TXW30
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Fitxak:
  • Mezua
M2018TXW30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M2018TXW30 fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3003 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa Mom-Off-Mom
Series M Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 50,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 25,000 Cycles Deskribapen zehatza Rocker Switch SPDT 6A (AC), 3A (DC) 125V Through Hole, Right Angle
Uneko balorazioa 6A (AC), 3A (DC) Kolorea - Eragilea / Cap -