M2012TXW30-FA
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M2012TXW30-FA
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Fitxak: M2012TXW30-FA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
M2012TXW30-FAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M2012TXW30-FA fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19501 pcs Datuen fitxa M2012TXW30-FA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-On
Series M Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 50,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 25,000 Cycles Deskribapen zehatza Rocker Switch SPDT 6A (AC), 4A (DC) 125V Through Hole, Right Angle
Uneko balorazioa 6A (AC), 4A (DC) Kolorea - Eragilea / Cap Black