M2012S2S1A30
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M2012S2S1A30
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
Fitxak: M2012S2S1A30.pdf
  • Mezua
M2012S2S1A30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M2012S2S1A30 fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4060 pcs Datuen fitxa M2012S2S1A30.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-On
Series M Panela ebakitzeko neurriak Circular - 6.50mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 25,000 Cycles Deskribapen zehatza Toggle Switch SPDT Panel Mount, Right Angle
Uneko balorazioa 6A (AC), 4A (DC) Zirkuitua SPDT
Bushing Thread 1/4-40 Ekintza mota Standard Round
Ekintza materiala Brass, Chrome Plated Aktiboaren luzera 5.08mm