LP0125CMKW015FB
NKK SwitchesNKK Switches
LP0125CMKW015FB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP0125CMKW015FB
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Fitxak: LP0125CMKW015FB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LP0125CMKW015FBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP0125CMKW015FB fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8963 pcs Datuen fitxa LP0125CMKW015FB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard, Illuminated Amaiera estiloa Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Aldatu funtzioa On-Mom Series LP01
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 17.30mm Dia Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 50°C Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 500,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) 2.1 VDC Iluntze mota, kolorea LED, Green
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 50,000 Cycles
Deskribapen zehatza Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Snap-In Uneko balorazioa 3A (AC/DC)