KB25SKW01-12-EB
NKK SwitchesNKK Switches
KB25SKW01-12-EB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KB25SKW01-12-EB
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V
Fitxak: KB25SKW01-12-EB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
KB25SKW01-12-EBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KB25SKW01-12-EB fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8452 pcs Datuen fitxa KB25SKW01-12-EB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 30V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard, Illuminated Amaiera estiloa Solder Lug
Aldatu funtzioa On-Mom Series KB
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 12.30mm Dia Packaging Bulk
Beste izenak KB25SKW01-12-EB-RO
KB25SKW01-12-EB-RO-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 50°C
Muntaketa mota Panel Mount, Front Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 100,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) 12 VAC
Iluntze mota, kolorea Incandescent, Yellow Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 1A (AC/DC) Kolorea - Eragilea / Cap Yellow (White Filter/Diffuser)