JWM11RCA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JWM11RCA
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Fitxak: JWM11RCA.pdf
  • Mezua
JWM11RCAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JWM11RCA fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH ROCKER SPST 10A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16364 pcs Datuen fitxa JWM11RCA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Aldatu funtzioa On-Off Series JW
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 24.00mm x 15.40mm Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In
Deskribapen zehatza Rocker Switch SPST 10A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In Uneko balorazioa 10A (AC)