JWM11BBA-A
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JWM11BBA-A
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Fitxak: JWM11BBA-A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
JWM11BBA-Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JWM11BBA-A fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH ROCKER SPST 10A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16245 pcs Datuen fitxa JWM11BBA-A.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Aldatu funtzioa On-Off Series JW
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 24.00mm x 15.40mm Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 25,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Dust Proof
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals Bizitza elektrikoa 25,000 Cycles
Deskribapen zehatza Rocker Switch SPST 10A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In Uneko balorazioa 10A (AC)