FR01FC16P-W-S
NKK SwitchesNKK Switches
FR01FC16P-W-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FR01FC16P-W-S
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Fitxak: FR01FC16P-W-S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
FR01FC16P-W-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FR01FC16P-W-S fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28330 pcs Datuen fitxa FR01FC16P-W-S.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 5VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series FR01
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Beste izenak FR01FC16PWS Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 10,000 Steps
Luzera 0.393" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.150" (3.81mm) Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 10,000 Steps Deskribapen zehatza Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Uneko balorazioa 100mA Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Gold Zirkuitua Hexadecimal Complement
Gorputzaren materiala Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Ekintza mota Rotary for Tool
Ekintza maila Flush, Recessed
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FR01FR10H-06XL-S
FR01FR10H-06XL-S
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Stockean: 24701 pcs
Deskarga: FR01FR10H-06XL-S.pdf
RFQ
FR01FC16P
FR01FC16P
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V