CWSC11JDADS
NKK SwitchesNKK Switches
CWSC11JDADS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWSC11JDADS
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROCKER SPST 9A 125V
Fitxak: CWSC11JDADS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CWSC11JDADSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWSC11JDADS fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH ROCKER SPST 9A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23938 pcs Datuen fitxa CWSC11JDADS.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Aldatu funtzioa On-Off Series CWSC
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 19.20mm x 12.90mm Packaging Bulk
Beste izenak 360-1735 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 50°C
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 30,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) 2 VDC
Iluntze mota, kolorea LED, Amber Ezaugarriak Audible Click
Bizitza elektrikoa 10,000 Cycles Deskribapen zehatza Rocker Switch SPST 9A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
Uneko balorazioa 9A (AC) Kolorea - Eragilea / Cap Clear (Amber Filter/Diffuser)