NX2520SA-40.000000MHZ
NDKNDK
NX2520SA-40.000000MHZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NX2520SA-40.000000MHZ
Fabrikatzaileak / Marka: NDK
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Fitxak: NX2520SA-40.000000MHZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
NX2520SA-40.000000MHZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NX2520SA-40.000000MHZ fabrikatzailea NDK
deskribapena CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 109404 pcs Datuen fitxa NX2520SA-40.000000MHZ.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Series NX2520SA balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Beste izenak 644-1066-2
NX2520SA-40.000000MHZ-STD-CSW-2
NX2520SA-40.000M-STD-CSW-2
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 10pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 40MHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 Ohms
Deskribapen zehatza 40MHz ±10ppm Crystal 10pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NX2520SA-40.000000MHZ-W3
NX2520SA-40.000000MHZ-W3
fabrikatzaileak: NDK
deskribapena: CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD