NT2016SA-32M-END4263A
NDKNDK
NT2016SA-32M-END4263A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NT2016SA-32M-END4263A
Fabrikatzaileak / Marka: NDK
Produktuaren Deskribapena OSC VCTCXO 32MHZ SMD
Fitxak: NT2016SA-32M-END4263A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
NT2016SA-32M-END4263Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NT2016SA-32M-END4263A fabrikatzailea NDK
deskribapena OSC VCTCXO 32MHZ SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91807 pcs Datuen fitxa NT2016SA-32M-END4263A.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota VCTCXO
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Series NT2016SA
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera -
Beste izenak 644-1328-2
NT2016SA-32M-ENA4263A
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±2ppm
Frequency 32MHz Deskribapen zehatza 32MHz VCTCXO Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 1.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -