MEF1S0303SPC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MEF1S0303SPC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MEF1S0303SPC
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Power Solutions
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Fitxak: MEF1S0303SPC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MEF1S0303SPCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MEF1S0303SPC fabrikatzailea Murata Power Solutions
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18907 pcs Datuen fitxa MEF1S0303SPC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 3.135V Tentsioa - Input (Max) 3.465V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.7mm x 6.2mm x 10.2mm)
Series MEF1 Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-SIP Module, 4 Leads
Beste izenak 811-2917-5 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 66%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 3.135V - 3.465V Input Uneko - Irteera (Max) 303mA