DMS-20PC-2-GS-C
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
DMS-20PC-2-GS-C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMS-20PC-2-GS-C
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Power Solutions
Produktuaren Deskribapena VOLTMETER 20VDC LED PANEL MOUNT
Fitxak: DMS-20PC-2-GS-C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DMS-20PC-2-GS-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMS-20PC-2-GS-C fabrikatzailea Murata Power Solutions
deskribapena VOLTMETER 20VDC LED PANEL MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2036 pcs Datuen fitxa DMS-20PC-2-GS-C.pdf
pisu 0.025 lb (11.34g) Tentsioa - hornidura 5VDC
Mota Voltage (Voltmeter) Amaiera estiloa PC Pin
Series DMS-20PC Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 33.93mm x 21.29mm
Irteerako mota Reference Beste izenak 811-1010
DMS20PC2GSC
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 60°C Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 3.5
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Neurketa Range ±20VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Bistaratze mota LED - Green Characters Erakutsi karaktereak - Altuera 0.370" (9.40mm)