CPCI325D-101C
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
Murata Power Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCI325D-101C
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Power Solutions
Produktuaren Deskribapena DC/DC CONV 5V 3.3V +/-12V 325W
Fitxak: CPCI325D-101C.pdf
  • Mezua
CPCI325D-101Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCI325D-101C fabrikatzailea Murata Power Solutions
deskribapena DC/DC CONV 5V 3.3V +/-12V 325W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2836 pcs Datuen fitxa CPCI325D-101C.pdf
Tentsioa - Irteera 4 -12V Tentsioa - Irteera 3 12V
Tentsioa - Irteera 2 3.3V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Tamaina / dimentsioa 6.68" L x 1.59" W x 5.06" H (169.6mm x 40.3mm x 128.6mm)
Series - Energia (Watts) 325W
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 4 Muntaketa mota Compact PCI®
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 80%
Uneko - Irteera (Max) 30A, 40A, 5A, 1A Homologazioak CE, cURus, VDE