22R333MC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
22R333MC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 22R333MC
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Power Solutions
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33UH 1.31A 140 MOHM
Fitxak: 22R333MC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
22R333MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 22R333MC fabrikatzailea Murata Power Solutions
deskribapena FIXED IND 33UH 1.31A 140 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98690 pcs Datuen fitxa 22R333MC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series 2200RM
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 811-2427-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) 0.311" (7.90mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.31A 140 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 140 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.31A Uneko - Saturazioa -