ZRB18AR6YA475ME05L
Murata ElectronicsMurata Electronics
ZRB18AR6YA475ME05L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZRB18AR6YA475ME05L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.7UF 35V X5R 0603
Fitxak: 1.ZRB18AR6YA475ME05L.pdf2.ZRB18AR6YA475ME05L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
ZRB18AR6YA475ME05Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZRB18AR6YA475ME05L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 4.7UF 35V X5R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1271157 pcs Datuen fitxa 1.ZRB18AR6YA475ME05L.pdf2.ZRB18AR6YA475ME05L.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series ZRB
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 490-16646-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Interposer Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.7µF ±20% 35V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 4.7µF