SFVLF10M7MF00-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
SFVLF10M7MF00-B0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFVLF10M7MF00-B0
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FILTER 10.7MHZ 13KHZ BAND RADIAL
Fitxak: SFVLF10M7MF00-B0.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
  • Mezua
SFVLF10M7MF00-B0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFVLF10M7MF00-B0 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FILTER 10.7MHZ 13KHZ BAND RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 3770 pcs Datuen fitxa SFVLF10M7MF00-B0.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Series CERAFIL®, SFVLF
Packaging Bulk Pakete / kasua 3-SIP, 2.50mm pitch
Beste izenak 490-4713
SFVLF10M7MF00B0
Muntaketa mota Through Hole
Txertatze galera 5dB inpedantzia 330 Ohm
Altuera (Max) 0.354" (9.00mm) Frequency 10.7MHz Center
Iragazki mota FM Bytes 13kHz