RPER71H331K2P1A03B
Murata ElectronicsMurata Electronics
RPER71H331K2P1A03B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RPER71H331K2P1A03B
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 50V X7R RADIAL
Fitxak: 1.RPER71H331K2P1A03B.pdf2.RPER71H331K2P1A03B.pdf3.RPER71H331K2P1A03B.pdf
  • Mezua
RPER71H331K2P1A03Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RPER71H331K2P1A03B fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 330PF 50V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Series RPE
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 490-3837
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 330pF