RCER71H225K2DBH03A
Murata ElectronicsMurata Electronics
RCER71H225K2DBH03A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCER71H225K2DBH03A
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL
Fitxak: 1.RCER71H225K2DBH03A.pdf2.RCER71H225K2DBH03A.pdf3.RCER71H225K2DBH03A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
RCER71H225K2DBH03Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCER71H225K2DBH03A fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.217" L x 0.124" W (5.50mm x 3.15mm) Series RCE
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 490-7535-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 2.2µF