PRF21BC471QB5RA
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF21BC471QB5RA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PRF21BC471QB5RA
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0805
Fitxak: PRF21BC471QB5RA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PRF21BC471QB5RAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PRF21BC471QB5RA fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111060 pcs Datuen fitxa PRF21BC471QB5RA.pdf
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Series POSISTOR® PRF18/21
Erresistentzia Tolerantzia ±50% Erresistentzia @ 25 ° C 470 Ohms
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 490-6993-6 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 120°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza PTC Thermistor 470 Ohms 0805 (2012 Metric)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PRF21BD471QB5RA
PRF21BD471QB5RA
fabrikatzaileak: Murata Electronics
deskribapena: THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0805
Stockean: 360796 pcs
Deskarga: PRF21BD471QB5RA.pdf
RFQ
PRF949,115
PRF949,115
fabrikatzaileak: NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena: TRANSISTOR NPN 10V 9GHZ SOT416
Stockean: 6615 pcs
Deskarga:
RFQ
PRF21BA471QB5RA
PRF21BA471QB5RA
Deskarga: PRF21BA471QB5RA.pdf
PRF60
PRF60
fabrikatzaileak: ebm-papst Inc.
deskribapena: FAN ACCESSORY
Deskarga:
PRF20-Q110-S5
PRF20-Q110-S5
fabrikatzaileak: CUI Inc.
deskribapena: DC/DC CONVERTER 5V 20W
Stockean: 824 pcs
Deskarga: PRF20-Q110-S5.pdf
PRF21AS471QB5RA
PRF21AS471QB5RA
Deskarga: PRF21AS471QB5RA.pdf
deskribapena: TRANSISTOR NPN 10V 8.5GHZ SOT323