PRF18BB471QB1RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF18BB471QB1RB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PRF18BB471QB1RB
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603
Fitxak: 1.PRF18BB471QB1RB.pdf2.PRF18BB471QB1RB.pdf
  • Mezua
PRF18BB471QB1RBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PRF18BB471QB1RB fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4458 pcs Datuen fitxa 1.PRF18BB471QB1RB.pdf2.PRF18BB471QB1RB.pdf
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Series POSISTOR® PRF18/21
Erresistentzia Tolerantzia ±50% Erresistentzia @ 25 ° C 470 Ohms
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 490-2463-2 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 140°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza PTC Thermistor 470 Ohms 0603 (1608 Metric)