PLA10AS2221R5R2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLA10AS2221R5R2B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLA10AS2221R5R2B
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN TH
Fitxak: 1.PLA10AS2221R5R2B.pdf2.PLA10AS2221R5R2B.pdf
  • Mezua
PLA10AS2221R5R2Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLA10AS2221R5R2B fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2762 pcs Datuen fitxa 1.PLA10AS2221R5R2B.pdf2.PLA10AS2221R5R2B.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm) Series PLA10
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Vertical, 4 PC Pin Beste izenak 490-8483
PLA10AS2221R5R2B-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 60°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 0.689" (17.50mm)
Iragazki mota Power Line Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.5A DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Uneko balorazioa (Max) 1.5A Homologazioak -