PLA10AS1321R7D2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLA10AS1321R7D2B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLA10AS1321R7D2B
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena COMMON MODE CHOKE 1.7A 2LN TH
Fitxak: 1.PLA10AS1321R7D2B.pdf2.PLA10AS1321R7D2B.pdf
  • Mezua
PLA10AS1321R7D2Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLA10AS1321R7D2B fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena COMMON MODE CHOKE 1.7A 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6741 pcs Datuen fitxa 1.PLA10AS1321R7D2B.pdf2.PLA10AS1321R7D2B.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm) Series PLA10
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Vertical, 4 PC Pin Tenperatura operatiboa -25°C ~ 60°C
Lerro kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Altuera (Max) 0.689" (17.50mm) Iragazki mota Power Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.7A
DC Erresistentzia (DCR) (Max) - Uneko balorazioa (Max) 1.7A