NTPAJ6R0LDKB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPAJ6R0LDKB0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NTPAJ6R0LDKB0
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena ICL 6 OHM 15% 3.4A 18MM
Fitxak: 1.NTPAJ6R0LDKB0.pdf2.NTPAJ6R0LDKB0.pdf
  • Mezua
NTPAJ6R0LDKB0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NTPAJ6R0LDKB0 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena ICL 6 OHM 15% 3.4A 18MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6926 pcs Datuen fitxa 1.NTPAJ6R0LDKB0.pdf2.NTPAJ6R0LDKB0.pdf
tolerantzia ±15% Series NTPAJ
R @ 25 ° C 6 Ohms Packaging Bulk
Beste izenak 490-3946 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
diametroa 0.709" (18mm) Deskribapen zehatza Inrush Current Limiter 6 Ohms ±15% 3.4A 0.709" (18mm)
Oraina - Estatus egonkorra Max 3.4A Homologazioak -