NTPAA3R9LD6A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPAA3R9LD6A0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NTPAA3R9LD6A0
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena ICL 3.9 OHM 15% 2.7A 10MM
Fitxak: 1.NTPAA3R9LD6A0.pdf2.NTPAA3R9LD6A0.pdf3.NTPAA3R9LD6A0.pdf
  • Mezua
NTPAA3R9LD6A0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NTPAA3R9LD6A0 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena ICL 3.9 OHM 15% 2.7A 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5544 pcs Datuen fitxa 1.NTPAA3R9LD6A0.pdf2.NTPAA3R9LD6A0.pdf3.NTPAA3R9LD6A0.pdf
tolerantzia ±15% Series NTPAA
R @ 25 ° C 3.9 Ohms Packaging Tape & Box (TB)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant diametroa 0.394" (10mm)
Deskribapen zehatza Inrush Current Limiter 3.9 Ohms ±15% 2.7A 0.394" (10mm) Oraina - Estatus egonkorra Max 2.7A