NFM41CC222R2A3L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM41CC222R2A3L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NFM41CC222R2A3L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 2200PF 100V 1806
Fitxak: 1.NFM41CC222R2A3L.pdf2.NFM41CC222R2A3L.pdf3.NFM41CC222R2A3L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
NFM41CC222R2A3Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NFM41CC222R2A3L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP FEEDTHRU 2200PF 100V 1806 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia -20%, +50%
Hariaren tamaina - Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Series EMIFIL®, NFM41
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad Beste izenak 490-11852-2
NFM41CC222R2A3L-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Txertatze galera - Altuera (Max) 0.047" (1.20mm)
Deskribapen zehatza 2200pF Feed Through Capacitor 100V 300mA 300 mOhm 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad DC Erresistentzia (DCR) (Max) 300 mOhm
Oraingo 300mA kapazitantzia 2200pF