NFM18CC223R1C3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM18CC223R1C3D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NFM18CC223R1C3D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 0.022UF 16V 0603
Fitxak: 1.NFM18CC223R1C3D.pdf2.NFM18CC223R1C3D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
NFM18CC223R1C3Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NFM18CC223R1C3D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena CAP FEEDTHRU 0.022UF 16V 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 881966 pcs Datuen fitxa 1.NFM18CC223R1C3D.pdf2.NFM18CC223R1C3D.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Hariaren tamaina - Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series EMIFIL®, NFM18
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad Beste izenak 490-6966-2
NFM18CC223R1C3D-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Txertatze galera - Altuera (Max) 0.028" (0.70mm)
Deskribapen zehatza 0.022µF Feed Through Capacitor 16V 1A 50 mOhm 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad DC Erresistentzia (DCR) (Max) 50 mOhm
Oraingo 1A kapazitantzia 0.022µF