NFE61HT681D2A9L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFE61HT681D2A9L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NFE61HT681D2A9L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FILTER LC(T) 680PF SMD
Fitxak: 1.NFE61HT681D2A9L.pdf2.NFE61HT681D2A9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
NFE61HT681D2A9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NFE61HT681D2A9L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FILTER LC(T) 680PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80525 pcs Datuen fitxa 1.NFE61HT681D2A9L.pdf2.NFE61HT681D2A9L.pdf
Tentsioaren balioa 100V Baloreak C = 680pF
Mota Low Pass Teknologia LC (T-Type)
Tamaina / dimentsioa 0.268" L x 0.063" W (6.80mm x 1.60mm) Series EMIFIL®, NFE61
Erresistentzia - Kanala (Ohms) - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad Beste izenak 490-6953-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.075" (1.90mm)
Iragazkiaren agindua 3rd ESD Babesa No
Deskribapen zehatza LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 680pF 2A 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad Oraingo 2A