NFA31GD1014704D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFA31GD1014704D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NFA31GD1014704D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FILTER RC 47 OHM/100PF SMD
Fitxak: NFA31GD1014704D.pdf
  • Mezua
NFA31GD1014704Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NFA31GD1014704D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FILTER RC 47 OHM/100PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4000 pcs Datuen fitxa NFA31GD1014704D.pdf
Tentsioaren balioa 6V Baloreak R = 47 Ohms, C = 100pF
Mota Low Pass Teknologia RC
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series EMIFIL®, NFA31
Erresistentzia - Kanala (Ohms) 47 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad Beste izenak 490-11831-6
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Kanalen kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.039" (1.00mm)
Iragazkiaren agindua 1st ESD Babesa No
Deskribapen zehatza RC EMI Filter 1st Order Low Pass 4 Channel R = 47 Ohms, C = 100pF 20mA 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad Oraingo 20mA