LXDC3EP18F-264
Murata ElectronicsMurata Electronics
LXDC3EP18F-264 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LXDC3EP18F-264
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 1.8V
Fitxak: LXDC3EP18F-264.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
LXDC3EP18F-264ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LXDC3EP18F-264 fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena DC DC CONVERTER 1.8V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66161 pcs Datuen fitxa LXDC3EP18F-264.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 1.8V
Tentsioa - Sarrera (min) 2.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Mota Non-Isolated PoL Module Tamaina / dimentsioa 0.14" L x 0.13" W x 0.05" H (3.5mm x 3.2mm x 1.3mm)
Series LXDC3EP Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 9-SMD Module Beste izenak 490-13422-2
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Eraginkortasuna 92% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 1A 2.5V - 5.5V Input
Uneko - Irteera (Max) 1A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High