LQW2UAS56NJ00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2UAS56NJ00L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQW2UAS56NJ00L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56NH 1A 180 MOHM SMD
Fitxak: 1.LQW2UAS56NJ00L.pdf2.LQW2UAS56NJ00L.pdf3.LQW2UAS56NJ00L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
LQW2UAS56NJ00Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQW2UAS56NJ00L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 56NH 1A 180 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.103" L x 0.096" W (2.62mm x 2.45mm)
estali Unshielded Series LQW2
balorazio - Q @ Freq 65 @ 350MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak 490-5688-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Air Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 50MHz induktantzia 56nH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 1.3GHz
Deskribapen zehatza 56nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 180 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 180 mOhm Max
Uneko balorazioa 1A Uneko - Saturazioa -