LQW2UAS3R3J00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2UAS3R3J00L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQW2UAS3R3J00L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 290MA 3.4 OHM
Fitxak: 1.LQW2UAS3R3J00L.pdf2.LQW2UAS3R3J00L.pdf3.LQW2UAS3R3J00L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
LQW2UAS3R3J00Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQW2UAS3R3J00L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 3.3UH 290MA 3.4 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.103" L x 0.096" W (2.62mm x 2.45mm)
estali Unshielded Series LQW2
balorazio - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak 490-5712-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Air Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.080" (2.03mm) Frekuentzia - Self Resonant 90MHz
Deskribapen zehatza 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 3.4 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 3.4 Ohm Max
Uneko balorazioa 290mA Uneko - Saturazioa -