LQW2BAS91NG00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2BAS91NG00L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQW2BAS91NG00L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 91NH 400MA 480 MOHM
Fitxak: 1.LQW2BAS91NG00L.pdf2.LQW2BAS91NG00L.pdf3.LQW2BAS91NG00L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
LQW2BAS91NG00Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQW2BAS91NG00L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 91NH 400MA 480 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Wirewound tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm)
estali Unshielded Series LQW2
balorazio - Q @ Freq 65 @ 500MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2015 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 150MHz
induktantzia 91nH Altuera - Eserita (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekuentzia - Self Resonant 1.33GHz Deskribapen zehatza 91nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 480 mOhm Max 0805 (2015 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 480 mOhm Max Uneko balorazioa 400mA