LQW2BAS10NJ00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2BAS10NJ00L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQW2BAS10NJ00L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10NH 600MA 100 MOHM
Fitxak: 1.LQW2BAS10NJ00L.pdf2.LQW2BAS10NJ00L.pdf3.LQW2BAS10NJ00L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
LQW2BAS10NJ00Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQW2BAS10NJ00L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 10NH 600MA 100 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm)
estali Unshielded Series LQW2
balorazio - Q @ Freq 60 @ 500MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2015 Metric)
Beste izenak 490-5648-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Air Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250MHz induktantzia 10nH
Altuera - Eserita (Max) 0.060" (1.52mm) Frekuentzia - Self Resonant 4.3GHz
Deskribapen zehatza 10nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 100 mOhm Max 0805 (2015 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 100 mOhm Max
Uneko balorazioa 600mA Uneko - Saturazioa -