LQW18AS15NG0ZD
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW18AS15NG0ZD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQW18AS15NG0ZD
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15NH 700MA 170 MOHM
Fitxak: 1.LQW18AS15NG0ZD.pdf2.LQW18AS15NG0ZD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
LQW18AS15NG0ZDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQW18AS15NG0ZD fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 15NH 700MA 170 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1102630 pcs Datuen fitxa 1.LQW18AS15NG0ZD.pdf2.LQW18AS15NG0ZD.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series LQW18
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 35 @ 250MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 490-15800-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250MHz induktantzia 15nH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 4GHz
Deskribapen zehatza 15nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 170 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 170 mOhm Max
Uneko balorazioa 700mA Uneko - Saturazioa -