LQP18MN2N7C02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP18MN2N7C02D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQP18MN2N7C02D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.7NH 250MA 400 MOHM
Fitxak: 1.LQP18MN2N7C02D.pdf2.LQP18MN2N7C02D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LQP18MN2N7C02Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQP18MN2N7C02D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.7NH 250MA 400 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 294921 pcs Datuen fitxa 1.LQP18MN2N7C02D.pdf2.LQP18MN2N7C02D.pdf
Mota Thick Film tolerantzia ±0.2nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series LQP18
balorazio - Q @ Freq 17 @ 500MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 490-11753-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 500MHz induktantzia 2.7nH
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Frekuentzia - Self Resonant 6GHz
Deskribapen zehatza 2.7nH Unshielded Thick Film Inductor 250mA 400 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 400 mOhm Max
Uneko balorazioa 250mA Uneko - Saturazioa -