LQP15MN2N7B02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP15MN2N7B02D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQP15MN2N7B02D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.7NH 220MA 300 MOHM
Fitxak: 1.LQP15MN2N7B02D.pdf2.LQP15MN2N7B02D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
LQP15MN2N7B02Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQP15MN2N7B02D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.7NH 220MA 300 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1690213 pcs Datuen fitxa 1.LQP15MN2N7B02D.pdf2.LQP15MN2N7B02D.pdf
Mota Thin Film tolerantzia ±0.1nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 (1005 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
estali Unshielded Series LQP15
balorazio - Q @ Freq 13 @ 500MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 490-1129-2
LQP10A2N7B02T1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 500MHz induktantzia 2.7nH
Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.45mm) Frekuentzia - Self Resonant 6GHz
Deskribapen zehatza 2.7nH Unshielded Thin Film Inductor 220mA 300 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 300 mOhm Max
Uneko balorazioa 220mA Uneko - Saturazioa -