LQP03TN2N8B02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TN2N8B02D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQP03TN2N8B02D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.8NH 500MA 200 MOHM
Fitxak: 1.LQP03TN2N8B02D.pdf2.LQP03TN2N8B02D.pdf3.LQP03TN2N8B02D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
LQP03TN2N8B02Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQP03TN2N8B02D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.8NH 500MA 200 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Thin Film tolerantzia ±0.1nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 (0603 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
estali Unshielded Series LQP03
balorazio - Q @ Freq 14 @ 500MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0201 (0603 Metric)
Beste izenak 490-11727-2
LQP03TN2N8B02D-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 500MHz induktantzia 2.8nH
Altuera - Eserita (Max) 0.013" (0.33mm) Frekuentzia - Self Resonant 9.5GHz
Deskribapen zehatza 2.8nH Unshielded Thin Film Inductor 500mA 200 mOhm Max 0201 (0603 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 200 mOhm Max
Uneko balorazioa 500mA Uneko - Saturazioa -