LQP03TN2N5C02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TN2N5C02D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQP03TN2N5C02D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.5NH 500MA 200 MOHM
Fitxak: 1.LQP03TN2N5C02D.pdf2.LQP03TN2N5C02D.pdf3.LQP03TN2N5C02D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
LQP03TN2N5C02Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQP03TN2N5C02D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.5NH 500MA 200 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Thin Film tolerantzia ±0.2nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 (0603 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
estali Unshielded Series LQP03
balorazio - Q @ Freq 14 @ 500MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0201 (0603 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Non-Magnetic
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 500MHz
induktantzia 2.5nH Altuera - Eserita (Max) 0.013" (0.33mm)
Frekuentzia - Self Resonant 10GHz Deskribapen zehatza 2.5nH Unshielded Thin Film Inductor 500mA 200 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 200 mOhm Max Uneko balorazioa 500mA