LQP03TG2N2C02D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
LQP03TG2N2C02D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQP03TG2N2C02D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2NH 450MA 250 MOHM
Fitxak: 1.LQP03TG2N2C02D.pdf2.LQP03TG2N2C02D.pdf3.LQP03TG2N2C02D.pdf4.LQP03TG2N2C02D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
LQP03TG2N2C02Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQP03TG2N2C02D fabrikatzailea Murata Electronics North America
deskribapena FIXED IND 2.2NH 450MA 250 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Tasa 0201 (0603 Metric) Usage Unshielded
Mota Thin Film Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series LQP03 RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio - polarizazio 0201 (0603 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.013" (0.33mm) Hardware mota 2.2nH
Frekuentzia - Test 6GHz Frekuentzia - Self Resonant 250 mOhm Max
Zabaldutako deskribapena 2.2nH Unshielded Thin Film Inductor 450mA 250 mOhm Max 0201 (0603 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.2nH
Diametroa - Sorbalda 13 @ 500MHz deskribapena FIXED IND 2.2NH 450MA 250 MOHM
Denbora atzeratzea 500MHz DC Erresistentzia (DCR) -
Uneko balorazioa 450mA Uneko - Saturazioa Non-Magnetic