LQP02TN2N1B02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP02TN2N1B02D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQP02TN2N1B02D
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.1NH 200MA 750 MOHM
Fitxak: 1.LQP02TN2N1B02D.pdf2.LQP02TN2N1B02D.pdf3.LQP02TN2N1B02D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
LQP02TN2N1B02Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQP02TN2N1B02D fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 2.1NH 200MA 750 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota - tolerantzia ±0.1nH
Hornitzaileen gailuen paketea 01005 (0402 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
estali Unshielded Series LQP02
balorazio - Q @ Freq 8 @ 500MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 01005 (0402 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Non-Magnetic
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 500MHz
induktantzia 2.1nH Altuera - Eserita (Max) 0.009" (0.23mm)
Frekuentzia - Self Resonant 6GHz Deskribapen zehatza 2.1nH Unshielded Inductor 200mA 750 mOhm Max 01005 (0402 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 750 mOhm Max Uneko balorazioa 200mA