LQM31FN100M00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQM31FN100M00L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 70MA 500 MOHM SMD
Fitxak:
  • Mezua
LQM31FN100M00Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQM31FN100M00L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 10UH 70MA 500 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6979 pcs Datuen fitxa
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 (3216 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
estali Shielded Series LQM31
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm)
Frekuentzia - Self Resonant 20MHz Deskribapen zehatza 10µH Shielded Multilayer Inductor 70mA 500 mOhm Max 1206 (3216 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 500 mOhm Max Uneko balorazioa 70mA