LQM2MPN4R7NG0L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM2MPN4R7NG0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LQM2MPN4R7NG0L
Fabrikatzaileak / Marka: Murata Electronics
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 1.1A 175 MOHM
Fitxak: 1.LQM2MPN4R7NG0L.pdf2.LQM2MPN4R7NG0L.pdf3.LQM2MPN4R7NG0L.pdf4.LQM2MPN4R7NG0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LQM2MPN4R7NG0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LQM2MPN4R7NG0L fabrikatzailea Murata Electronics
deskribapena FIXED IND 4.7UH 1.1A 175 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota Multilayer tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea 0806 (2016 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
estali Shielded Series LQM2
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0806 (2016 Metric)
Beste izenak 490-7787-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Frekuentzia - Self Resonant 20MHz
Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Multilayer Inductor 1.1A 175 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 175 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.1A Uneko - Saturazioa -